Російському диктатору Путіну привиділась "польська агресія" стосовно заходу України, він запропонував нашій державі, щоб "Росія стала гарантом безпеки". 

Про це диктатор сказав 7 грудня. 

"Націоналісти Польщі "сплять та бачать", як забрати західну Україну. Єдиним справжнім гарантом територіальної цілісності та суверенітету України може бути лише РФ", - цинічно заявив Путін. 

Путіну привиділась польська "агресія": він заявив, що "тільки РФ дасть Україні гарантії безпеки" 

Заяви російської пропаганди про те, що "на Україну може напасти Польща" 

Російські пропагандисти та офіційні особи ще від 24 лютого придумують фейки про "напад Польщі на захід України". Хоча Польща є однією із тих держав, яка надає нам великі обсяги допомоги, щоб врятуватись від справжнього агресора. 

У квітні російські пропагандисти поширили фейк про те, що нібито Польща у травні планувала захопити західні області України приводом травневих військових навчань, а до червня Україну нібито могли "поділити". Таку маячню повторював і секретар Ради безпеки Росії Микола Патрушев, мовляв "партнери київського режиму" не проти скористатися нинішньою ситуацією в корисливих інтересах і мають "особливі плани на українські землі". 

Речник міністра-координатора спецслужб Польщі Станіслав Жарин також спростосував російську маячню, мовляв Київ та Варшава нібито домовилися про те, що "Польща забере захід України за її борги" і що польські найманці зрештою окупують Україну.

Читайте також:

Путін вперше назвав "спецоперацію" війною і звинуватив Україну

"Це жахливо": Путін - про ракетні удари "прямо по житлових кварталах"

Путін заявив, що загроза ядерної війни зростає

Джерело