Благодійну дитячу виставу “Миколайові гостинці” презентували артисти театру-лабораторії “Vie”. На зібрані пожертвування планують придбати гаджети для дітей з міста Степногірськ та села Приморське, які залишаються у “сірій зоні”. Прем’єрний показ відбувся у день Святого Миколая, який римо-католики відзначають 6 грудня.

Зайчик і Вовчик дружать, а капосний Чортик розсварює їх, аби Святий Миколай не потрапив до лісу. Але герої знаходять вихід із ситуації, і свято до дітей приходить вчасно.

За сценарієм, написаним режисером, запрошені на виставу маленькі глядачі, діти з родин переселенців, а також запорізькі малюки, активно допомагають добру перемогти зло у дійстві, що розгортається на театральних підмостках одного з навчальних закладів Запоріжжя.

"Ми дуже вдячні. Хочеться трішки собі підняти настрій і дітям, бо вони вже свята не бачили скільки. Подивимось на Святого Миколая, може, навіть, отримаємо якийсь подаруночок", — каже переселенка з Молочанської громади Пологівського району Юлія.

Виставу демонструватимуть на різних імпровізованих майданчиках та збиратимуть “Миколайові гостинці” дітям із “сірої зони”, аж поки не завершаться всі новорічні та різдвяні свята, каже режисер Денис Астаф’єв:

"Багато дітей не мають доступу до онлайн навчання, бо у них немає гаджетів. Тому ми оголосили збір на придбання цих гаджетів для навчання дітей зі Степногірської та Приморської шкіл. Якщо зробив донат, можна написати на сторінку театру (муніципального театру-лабораторії VIE — ред.), і Святий Миколай до 19 грудня запише для дитини відеопривітання".

Читайте також

У Степногірській громаді на Запоріжжі більшість дітей не забезпечені гаджетами для дистанційного навчання

Підписуйтеся на новини Суспільне Запоріжжя в Telegram та у Viber

Джерело