Південна Корея передала Україні 100 пікапів «Ssang Yong Musso»

Зображення: facebook/Посольство України в Республіці Корея

Про це повідомила пресслужба посольства України в Республіці Корея.

“Раді повідомити, що вчора, 6 грудня, в День Збройних Сил України, з порту м. Інчхон до України відправлено 100 автомобілів пікап “Ssang Yong Musso” та 5 мініекскаваторів “DOOSAN DX17Z” як гуманітарну допомогу від уряду Республіки Корея”, – написали у дипустанові. Відтак висловили подяку уряду Республіки Корея за допомогу.

Південна Корея передала Україні 100 пікапів «Ssang Yong Musso»

Зображення: facebook/Посольство України в Республіці Корея

Зазначимо, що нещодавно у ЗМІ з’явилась інформація, що Південна Корея начебто допомагатиме Україні з летальним озброєнням через Сполучені Штати. Однак після виходу статті у Сеулі офіційно спростували цю інформацію.

Збройні сили Південної Кореї заявили, що зберігають свою позицію і не надаватимуть Україні летальну зброю. Цю заяву у Сеулі озвучили після виходу статті The Wall Street Journal, в якій повідомили, що Сеул уклав секретну угоду зі США про постачання Києву артилерії.

У текстовому повідомленні, надісланому журналістам, міністерство оборони Південної Кореї повідомило, що між південнокорейською компанією та США ведуться переговори щодо експорту зброї, щоб допомогти Вашингтону запастися 155-мм артилерійськими снарядами, однак лише за умови, що США будуть кінцевими користувачами.

Попри те, що Сеул вже допоміг Україні бронежилетами, ковдрами, шоломами та медикаментами на суму 3,5 млрд доларів, він продовжує відхиляти запити України щодо летального озброєння.

  • Міністерство оборони Литви забезпечить приблизно 25 тисяч українських військових зимовим одягом на суму понад 2 мільйони євро.
  • Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що новий пакет допомоги від Швеції на майже 338 мільйонів доларів включає протиповітряну оборону і є вагомим внеском у перемогу України.

Джерело