Працівниці 5 каналу стали моделями на світлинах спеціального календаря 2023 року. Усі фото – без цензури. Ексклюзивно придбати календар спочатку можна буде на аукціонах, а згодом така можливість буде в усіх. Таким чином телеканал планує зібрати 1 млн гривень на рації Motorola для ЗСУ.

«Ми сиділи на творчій нараді і наш художній керівник розповіла, що буде у нас аукціон для допомоги ЗСУ, там, де продаватимуть фотографії «дохлої кильки», і я кажу: «Ірино Ярославівно, я теж хочу долучитися, в мене теж є фотографії, до того ж в мене були ескізи. Ну так звані ескізи нюдсів», – розповідає операторка телеканалу Ганка Кудрявцева.

Працівниці 5 каналу роздяглися для пікантного календаря

Таким чином операторка, яка весь час їздить на фронт, стала музою для пікантного календаря «5 каналу». Шеф-редакторка каналу Ірина Герасимова розповіла, коли побачила фото Ганки із військовим атрибутом, то одразу зрозуміла: з цього щось буде.

«Я прийшла до нашого генерального і кажу: ми ще й тут можемо збирати гроші, в нас є дівчатка, в нас є професійний фотограф, ми можемо зробити мистецтво. Він на мене подивився і каже: а 12 дівчат таких знайдеш?. А в нас же красуні на каналі. Кажу: знайду. – Тоді це календар», – згадує Герасимова.

І так зібралася команда з 12 дівчат, які є працівницями телеканалу: від ведучих до тих, хто ніколи не працював у кадрі. На сторінках календаря облич моделей не видно, а ось на останній сторінці вони всі з'являються. Тож скласти пазл «тіло-обличчя» залишиться завданням для володарів календаря.

Джерело