Американський журнал Time назвав персоною 2022 року президента України Володимира Зеленського та "дух України".

Про це інформує сайт видання.

У матеріалі кореспондент видання Саймон Шустер пише, що успіх Зеленського як лідера воєнного часу залежав від того факту, що сміливість "заразна". Вона поширилась серед політичного керівництва України в перші дні вторгнення Росії – коли всі зрозуміли, що президент залишається.

Зеленський і "дух України" названі людиною року за версією TIME

"Зеленський був адаптивним, навченим, аби нерви не здавали під тиском. Він умів читати натовп і реагувати на його настрої та очікування. Тепер його аудиторією став увесь світ. Він вирішив не підвести їх", – йдеться у статті.

Там також зазначається, що рішення Зеленського залишитися попри ризики бути вбитим стало прикладом, адже його підлеглим було складніше втекти.

"Замість того, щоб рятувати своє життя, багато українців хапали будь-яку зброю, яку могли знайти, і кинулися захищати свої міста від загарбників, озброєних танками та ударними гелікоптерами", – йдеться в матеріалі.

Нагадаємо, 5 грудня стало відомо, що Зеленський названий людиною 2022 року також за версією британської газети Financial Times. У виданні вказали, що український президент "заслужив місце в історії своїм надзвичайним проявом лідерства та сили духу".

Ще раніше, у вересні, Зеленський очолив список 50 найвпливовіших євреїв світу 2022 року за версією ізраїльського видання The Jerusalem Post.

Читайте також:

"Пташка" з Азовсталі отримала почесну нагороду від президента та присвятила її полеглим побратимам

Евакуювали поранених з Маріуполя та обороняли Херсон: кому Зеленський вручив ордени "Золотої зірки"

Андрія Цаплієнка нагородили почесною премією Альбера Лондреса - французьким аналогом Пулітцерівської

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Джерело