За даними газети Washington Post, усі три атаки на обʼєкти на території Росії, які відбулися цього тижня, були завдані українськими безпілотниками. Про це журналістам повідомив один із українських високопосадовців на умовах анонімності. 

Київ офіційно не брав відповідальності за вибухи, які Washington Post назвала «найбільш нахабними та масштабними всередині Росії» з моменту її нападу на Україну в лютому. 

Держсекретар США Ентоні Блінкен, коментуючи вибухи у РФ, заявив журналістам, що Штати «не заохочували і не дозволяли» Україні здійснювати атаки на російські обʼєкти.

Washington Post: Усі три атаки на обʼєкти в Росії здійснили українські беспілотники

У той же час видання CNN вважає, що вибухи на російських аеродромах стали особистою образою для російського диктатора Володимира Путіна, адже відбули у глибокому тилу РФ. Це, на думку видання, може призвести до серйозної ескалації на війні, яку Путін розв'язав проти України. 

Крім того, британська розвідка вважає, що вибухи на російських аеродромах під Рязанню та в Енгельсі можуть бути оцінені, як одні з найбільших стратегічно значущих провалів оборони армії Росії з моменту вторгнення в Україну.

Джерело