Співробітники Служби безпеки України проводять контррозвідувальні (безпекові) заходи на об’єктах УПЦ (МП) у Черкаській, Волинській та Херсонській областях.

Зокрема йдеться про:

СБУ проводить обшуки на об’єктах УПЦ (МП) у трьох областях України Хрестовоздвиженський Чарторийський чоловічий монастир Волинської єпархії УПЦ (МП)

СБУ проводить обшуки на об’єктах УПЦ (МП) у трьох областях України Миколаївський Милецький чоловічий монастир Володимир-Волинської єпархії УПЦ (МП)

СБУ проводить обшуки на об’єктах УПЦ (МП) у трьох областях України Успенський собор Української православної церкви (м. Херсон)

СБУ проводить обшуки на об’єктах УПЦ (МП) у трьох областях України Управління Черкаської єпархії УПЦ

СБУ проводить обшуки на об’єктах УПЦ (МП) у трьох областях України Свято-Михайлівський кафедральний собор (м. Черкаси)

СБУ проводить обшуки на об’єктах УПЦ (МП) у трьох областях України Недільна школа та бібліотека Черкаської єпархії УПЦ (м. Черкаси)

СБУ проводить обшуки на об’єктах УПЦ (МП) у трьох областях України Управління Умансько-Звенигородської єпархії (м. Умань)

СБУ проводить обшуки на об’єктах УПЦ (МП) у трьох областях України Георгіївський жіночий монастир (Уманський район)

СБУ проводить обшуки на об’єктах УПЦ (МП) у трьох областях України Храм Андрія Первозваного (м. Черкаси)

СБУ проводить обшуки на об’єктах УПЦ (МП) у трьох областях України Свято-Троїцький Мотронинський жіночий монастир (Черкаський район)

СБУ проводить обшуки на об’єктах УПЦ (МП) у трьох областях України Красногірський Свято-Покровський жіночий монастир (Золотоніський район)

СБУ проводить обшуки на об’єктах УПЦ (МП) у трьох областях України релігійну громаду Парафія святителя Софронія єпископа Іркутського (м. Черкаси)

СБУ проводить обшуки на об’єктах УПЦ (МП) у трьох областях України Канівський Успенський собор (м. Канів Черкаського району)

Заходи проводяться спільно з Національною поліцією та Національною гвардією – у межах системної роботи Служби безпеки України з протидії підривній діяльності російських спецслужб у нашій державі.

Враховуючи збройну агресію рф, дані заходи проводяться у тому числі для унеможливлення використання релігійних громад як осередку «русского мира» та убезпечення населення від провокацій і терористичних актів.

За безпосередньої участі представників церкви правоохоронці проводять огляд території та приміщень (у тому числі готельного типу) для виявлення осіб, які можливо причетні до протиправної діяльності на шкоду державному суверенітету України та предметів, заборонених до обігу.

Усі дії відбуваються в межах чинного законодавства.

Вкотре наголошуємо: у своїй діяльності СБУ діє виключно в межах Конституції України та діючого законодавства, а також з повагою ставиться до прав кожного громадянина на свободу вибору віросповідання і світогляду.

СБУ проводить обшуки на об’єктах УПЦ (МП) у трьох областях України СБУ проводить обшуки на об’єктах УПЦ (МП) у трьох областях України СБУ проводить обшуки на об’єктах УПЦ (МП) у трьох областях України СБУ проводить обшуки на об’єктах УПЦ (МП) у трьох областях України СБУ проводить обшуки на об’єктах УПЦ (МП) у трьох областях України СБУ проводить обшуки на об’єктах УПЦ (МП) у трьох областях України СБУ проводить обшуки на об’єктах УПЦ (МП) у трьох областях України СБУ проводить обшуки на об’єктах УПЦ (МП) у трьох областях України СБУ проводить обшуки на об’єктах УПЦ (МП) у трьох областях України СБУ проводить обшуки на об’єктах УПЦ (МП) у трьох областях України

Джерело