Починаючи з 21 грудня, "Емілі в Парижі" повернеться ще на один сезон, і всі, без сумніву, випиватимуть, скуштуватимуть, а потім і віритимуть: акторам багато платять за третій раунд. 

Зокрема, провідна акторка Лілі Коллінз, яка перебуває на шляху до неймовірного багатства завдяки цим солодким грошам Netflix.

Скільки заробляє Лілі Коллінз за одну серію

Звичайно, гігант потокового мовлення точно не оголошує, деякі закордонні ЗМІ змогли дізнатися про все.

Як наприклад Cosmopolitan.

Скільки заробляє Лілі Коллінз за одну серію

Лілі, очевидно, заробила більшу частину своїх грошей на суперуспішній кар'єрі на телебаченні та в кіно, але її найбільший проект на сьогоднішній день - "Емілі в Парижі", одне з найпопулярніших шоу Netflix. Ні, правда, це був їхній найкращий комедійний серіал 2020 року, і за перші 28 днів його перегляду переглянули 58 мільйонів людей. Це трохи менше, ніж у інших великих хітів Netflix, включаючи  Бріджертон, який за той же період часу переглянули 82 мільйони сімей. Суть у тому, що Netflix заробляє купу грошей на "Емілі в Парижі". Так що, очевидно, зрозуміло, що вони були готові розщедритися на шматок цього пирога, щоб спонукати акторів повернутися в 3 сезоні, вірно?

Знову ж таки, Netflix не повідомляє, скільки вони платять своїм зіркам, але досить легко припустити, скільки заробляє Лілі, виходячи з того, скільки, як повідомляється, заробили інші актори. Дженніфер Лоуренс, наприклад? Отримала 25 мільйонів доларів за свій останній фільм Netflix "Не дивись вгору". Тим часом, як повідомляється, Віллу Сміту заплатили 35 мільйонів доларів за Bright 2, перш ніж його скасували в середині розробки.

Очевидно, що ці приклади — фільми, але відомо, що Netflix добре платить своїм телезіркам. Наприклад, вони, як повідомляється, пропонували Реже-Жан Пейдж 50 000 доларів за серію лише  запрошеної  зірки у другому сезоні серіалу "Бріджертон". (від чого він відмовився). І ми також знаємо, що "Дуже дивні справи" нібито платять своїм акторам другого плану 250 000 доларів за серію, а головні актори Міллі Боббі Браун, Вайнона Райдер та Девід Харбор заробляють 350 000 доларів за серію. 

Скільки заробляє Лілі Коллінз за одну серію

Підемо далі і скажемо, що "Емілі в Парижі" - це не зовсім "Дуже дивні справи"  за рівнем популярності, але вся ця інформація нас цілком влаштовує, якщо припустити, що Лілі заробляє близько 300 000 доларів за серію "Емілі в Парижі". Якщо це правильно, вона заробить близько 3 мільйонів доларів за 10-серійний сезон. Не погано!

Скільки заробляє Лілі Коллінз за одну серію

Раніше ми повідомляли, що зірка "Емілі в Парижі" Лілі Коллінз показала свої амбіції, хоче Оскар, як у Наталі Портман.

Джерело