У Чернівецько-Буковинській єпархії УПЦ МП знайшли ноутбук із дитячим порно.

Про це пише LB.ua.

Зазначається, що 30 листопада Служба безпеки України в Чернівецькій області внесла відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань кримінальне провадження №22022260000000116 стосовно невстановлених осіб Чернівецько-Буковинської єпархії Української православної церкви (МП), в діях яких наявні ознаки злочину, передбаченого ч.1 ст. 301-1 Кримінального кодексу (одержання доступу до дитячої порнографії, її придбання, зберігання, ввезення, перевезення чи інше переміщення, виготовлення, збут і розповсюдження).

У Чернівецько-Буковинській єпархії УПЦ МП знайшли ноутбук із дитячим порно

За даними джерел, йдеться про керівника Чернівецько-Буковинського єпархіального управління митрополита Мелетія (Єгоренка) та секретаря архімандрита Никиту (Сторожука).

За результатами обшуків у приміщеннях єпархіального управління на ноутбуці було виявлено порнографічні матеріали за участі неповнолітніх, які за попередніми даними, не були завантажені з Мережі, а відзняті на відеокамеру.

Вилучена техніка направлена на комп’ютерно-технічну експертизу, за результатами якої планується подальше проведення слідчих дій щодо встановлення осіб, причетних до вчинення злочину.

Нагадаємо, священник Лаври отримав особисте зобов'язання за співи про "матушку-Русь". Слідчі СБУ оголосили підозру священнику Захарію за виправдовування та заперечення збройної агресії Росії проти України.

Читайте також:

"Свято-Успенську Києво-Печерську лавру" зареєстровано як монастир у складі ПЦУ - Зоря

СБУ проводить обшуки в Києво-Печерській лаврі: що відомо (фото)

СБУ відкрила провадження через скандальні співи у Києво-Печерській лаврі про "матушку-Русь

Джерело