Депутат Харківської обласної ради Кирило Кернес вийшов зі складу фракції "Блок Кернеса — Успішний Харків" через те, що вона "перестала працювати на успіх Харківщини".

Про це депутат 3 грудня написав на своїй Facebook-сторінці.

"На превеликий жаль колеги перестали бути соратниками, а честь та гідність для деяких з них перетворилися на пустий звук. Фракція перестала працювати на успіх Харківщини. ЇЇ рішення усе частіше не мають нічого спільного з розвитком громад та захистом їх інтересів. Прикро, але обласна фракція втратила суб'єктність і почала відверто управлятися ззовні", — йдеться у дописі.

Вихід Кирила Кернеса з фракції підтвердила депутатка облради від "Європейської солідарності" Галина Куц: "Щойно син Кернеса — Кирило Кернес — на засіданні сесії Харківської обласної ради заявив, що покидає цю фракцію, яка носить ім’я його батька".

Що відомо Син колишнього Харківського міського голови Геннадія Кернеса Кирило очолив фракцію "Блок Кернеса — Успішний Харків" у Харківській облраді у грудні 2020. 6 жовтня фракція змінила керівника. Кирило Кернес, який очолював фракцію, назвав це рішення неочікуваним, але політолог Антон Авксентьєв вважає, що воно "вписується в логіку переформатування політичного ландшафту в регіоні".

Джерело