Ситуація з електропостачанням та відновленням мереж складна по всій території України. Про це в етері Суспільного заявив виконавчий директор ДТЕК Дмитро Сахарук.

"Важко сказати, де краще, де гірше (з енергопостачанням, — ред). Плюс-мінус ситуація складна по всій території України. Найскладніше в тих регіонах, де відбуваються артилерійські обстріли. Це лінія фронту, Донецька, Харківська, Запорізька, Херсонська області", — сказав він.

За словами Сахарука, там на додачу до ремонтних робіт та вимкнення світла через обстріли ракетами, постійно відбуваються артилерійські обстріли, які руйнують лінії електропередач.

Директор ДТЕК про відновлення електропостачання: ситуація складна по всій Україні

"Тому там найскладніше зараз. Херсон зараз регулярно вимикається саме через це. У Херсоні тривають відновлювальні роботи. Наша компанія допомагає місцевій владі відновлюватися. Працює бригада, допомагає місцевій енергетичній компанії. А також 5 бригад працюють з півночі, з боку Дніпропетровської області, щоб відновити лінію на Берислав", — додав він.

Що відомо

Росія завдає масованих атак по українській території з періодичністю в тиждень. У розвідці вважають, що за цей час вона встигає підготуватися до наступного удару.

Читайте також

Регіонам, які зазнали найбільшого впливу від бойових дій, виділено понад 5 млрд грн — Шмигаль

Джерело