Відомий співак, композитор та володар легендарних вусиків Павло Зібров часто ділиться з шанувальниками якими-небудь фотографіями та відео на своїй сторінці у соціальній мережі Instagram.

Зовсім недавно чоловік розповідав про бекстейдж з останньої зйомки, з Анною Трінчер у кадрі. А зараз він подякував мешканцям та гостям Львова за емоції, теплоту та той драйв, який вони подарували Зіброву під час концерту.

Павло Зібров відзначив красуню, згадавши як вона його

Павло Зібров відзначив красуню, згадавши як вона його

"Наш благодійний концерт вдався на 100%. У повному блекауті на генераторах ми гріли один одного теплом наших сердець та музикою душі. Частина коштів з концерту йдуть на підтримку наших славних Збройних Сил України та людей, які постраждали від війни", - пише артист у публікації.

А також виділив одну жінку, якій особисто подякував за тепло та комфорт. До тексту він прикріпив багато фото та відео з заходу, показавши, як українцям вдалося повеселитися під пісні Павла Зіброва. При цьому видно, що місця під сценою було достатньо. Наші люди досі не можуть нормально розслабитись від початку повномасштабного вторгнення Росії.

Павло Зібров відзначив красуню, згадавши як вона його

"З нетерпінням чекаю в Чернівцях", "Чекаємо на вас у Білій Церкві", "Було неймовірно!", "Ваше виконання приголомшливо", - пишуть користувачі в коментарях.

Джерело