У Калуші, Коломиї та Богородчанах у грудні та на початку січня діятимуть соціальні їдальні, де пільгові категорії внутрішньо переміщених людей зможуть щодня безкоштовно обідати.

Організовує харчування громадська організація “Молода Просвіта Прикарпаття” у співпраці з місцевими радами та при підтримці ACTED. Діятимуть такі їдальні впродовж 30 днів.

За словами керівниці організації Євгенії Бардяк, ця підтримка спрямована саме на тих, хто сьогодні є особливо вразливим:

У кожній відібраній громаді зараз проживає більше кількох тисяч ВПО. Серед них є люди з інвалідністю, одинокі батьки, багатодітні сім’ї, пенсіонери та інші, які не мають достатньо фінансових можливостей, щоб закривати всі базові потреби. Тому ми впродовж одного місяці будемо їх підтримувати гарячими обідами. Думаю, символічно, що наша допомога триватиме впродовж більшості зимових свят і ми хоч трохи допоможемо зігріти серця людей.

Планується, що гарячі обіди зможуть отримувати щодня протягом місяця у Калуській громаді 100 людей, у Коломийській – 50 і в Богородчанській теж 50.

Зараз триває реєстрація внутрішньо переміщених осіб для отримання спеціальних талонів. Подати заявку можна до 4 грудня включно за посиланням https://forms.gle/GAMuYgc12WY54dYm7

Для отримання додаткових відомостей чи відповідей на питання можна писати на офіційну сторінку організації у фейсбук https://www.facebook.com/molodaprosvita.if

Підприємці, які зацікавлені надавати послуги гарячого харчування у рамках даного проєкту, можуть до 4 грудня звертатися за деталями на електронну пошту [email protected]

Соціальні їдальні у громадах організовує Івано-Франківська обласна організація “Молода Просвіта”. Допомога надана в рамках проєкту “Гуманітарна допомога у громадах, що знаходяться на лінії вогню та у громадах, що приймають внутрішньо переміщених осіб в Україні” при підтримці ACTED та UKaid.

Відкрито реєстрацію на безкоштовне харчування для переселенців у Калуші, Коломиї, Богородчанах

Джерело