Йдеться, згідно з офіційним повідомленням Генштабу ЗСУ, йдеться про населені пункти Запорізької області – смт Михайлівку, місто Пологи та села Інженерне.

Так, із Михайлівки виїхали підрозділи, які базувалися у місцевому відділенні поліції та одному з навчальних закладів. А в Інженерному та Пологах окупанти виїжджають із будинків, де вони були розквартовані, вивозять викрадене майно. 

Тим часом у Бурчаку окупаційна влада проводить перепис для так званої добровільної евакуації населення.

У свою чергу аналітики американського Інституту вивчення війни зазначають, що пересування російських окупантів у Запорізькій області вказує на їхню неготовність обороняти ключові позиції.

Експерти наголошують, що російські війська можуть виводити особовий склад з позицій, розташованих ближче до лінії фронту в Запорізькій області, щоб зменшити вплив зростаючої кількості українських ударів по зосередженням російської живої сили та техніки.

За словами експертів, відхід із Пологів є особливо примітним, оскільки це місто перебуває на критично важливій дорожній розв'язці, і російським силам, ймовірно, буде важче захищати Токмак під час українського контрнаступу без контролю над цією розв'язкою.

У свою чергу військовослужбовець ЗСУ та політолог Кирило Сазонов повідомив, що очікується черговий «жест доброї волі» окупантів, які, відступаючи, «тягнуть із собою все, що можуть».

«Ну, їхнє мародерство вже нікого не дивує. Ось така країна, така армія, такі духовні скріпи. Мародерити, де можливо. Загалом жест доброї волі. Я б уточнив, вимушений жест доброї волі. Тому що українська арта саме за цими населеними пунктами працювала дуже активно та успішно», - повідомив Сазонов.

Також повідомлялося, що окупанти потрапили до капкану на Донбасі. 

Джерело