З 30 листопада у Сумах та області почали застосовувати три черги погодинних відключень електроенергії. 1 грудня АТ "Сумиобленерго" опублікувало повний новий графік цих відключень.

Вимкнення за трьома чергами відбуватимуться у режимі -2/+4 години за температури до -10 °C. Якщо температура опуститься нижче, застосують графік -1/+2.

Також повний графік погодинного відключення електроенергії розміщений на сайті АТ "Сумиобленерго" у розділі " Відключення". Дізнатися, до якої черги відноситься ваш будинок, можна в особистому кабінеті E-Svitlo (перейдіть до розділу "Побутовий споживач" і свого особового рахунку, потім натисніть на позначку "Відключення"). Інформація у ньому вже оновлена, зазначають в АТ "Сумиобленерго".

Що відомо До 30 листопада в Сумах діяв графік -2/+6, в решті населених пунктів області — -2/+2. 1 грудня додатково до графіків погодинних відключень світла на Сумщині застосують аварійні вимкнення, повідомили в АТ "Сумиобленерго". Роблять це через перевищення поточного споживання електричної енергії, понад заданий НЕК "Укренерго" ліміт.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

Джерело