СБУ оголосила підозру заступнику голови Держдуми РФ Олександру Бабакову, який голосував за анексію українських територій. Також він володіє енергетичними компаніями, які обстрілює Росія. 

Про це йдеться у повідомленні СБУ. 

За даними слідства, Бабаков шкодить суверенітету України, сприяє військовій агресії Росії та голосував за анексію українських територій.

Заступник голови Держдуми РФ, який підтримує війну, є власником енергетичних об'єктів в Україні - СБУ

За даними СБУ, він разом з іншими особами є кінцевим бенефіціаром однієї з енергетичних компаній, яка працює в Україні. Зокрема, в її управлінні перебувають об’єкти енергетичної інфраструктури в Житомирській, Херсонській, Кіровоградській, Чернівецькій, Рівненській областях та Києві. Їх окупанти регулярно обстрілюють ракетами. 

Поплічнику Путіна заочно повідомлено про підозру за ч.3 ст. 110 Кримінального кодексу України (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України). 

Ракетні обстріли енергетичної інфраструктури України

Російські терористи від 10 жовтня завдають масованих ракетних ударів по енергетичній інфраструктурі України 23 листопада був останній ракетний обстріл. Тоді Росія випустила по наших обєктах енергетики та житлових будинках 70 ракет, з яких 51 вдалось збити. 

Старший науковий співробітник Євразійського центру "Атлантичної ради" Андерс Аслунд вважає, що Україна має прогалину для національної безпеки в енергопостачанні. За його словами, в одинадцяти з 24 українських обленерго значною часткою володіє російський націоналіст Александр Бабаков.

Читайте також:

У ГУР назвали три причини "паузи" між масованими ракетними ударами РФ по Україні

У Росії знову вигадали про "анексію" Польщею заходу України: у Зеленського пояснили, для чого РФ це робить

Росіяни на Херсонщині вбили працівників агрофірми та дівчину: їх розстріляли, а потім підірвали будинок

Джерело