Селянам Таврійської територіальної громади Оріхівського району розвозять паливну деревину. Дрова закупили на кошти з державної субвенції — на суму 2 мільйони 950 тисяч гривень. Розподілили на домоволодіння вразливих категорій населення.

Таврійська громада, за прямою угодою з постачальником, отримала 936 кубометрів паливної деревини. Перші вантажі з твердими породами в’язів, ясенів, беріз, сосни прибули 4-го листопада. Розподілили на 312 домогосподарств, кожному — на суму близько 10 тисяч гривень, каже Микола Свириденко, голова Таврійської територіальної громади Оріхівського району.

"У першу чергу це незахищені категорії — пенсіонери, яким понад 80 років, інваліди І-ІІ групи, родини загиблих, багатодітні родини, діти під опікою, діти-сироти й таке інше. Ми склали договір із підприємством, яке доставляє нам деревину із Житомирської області автомобільною технікою — прямо на територію сільської ради", — каже він.

Між селянами Таврійської громади на Запоріжжі почали розподіляти дрова для опалення

Дрова підвозять до подвір’їв людей. Розпилювання — власним коштом користувачів, каже голова громади.

"Витратимо кошти на цю порубку — це близько 700 тисяч гривень. З нашим сьогоднішнім бюджетом — власних надходжень близько 8 мільйонів — ми просто не витягнемо це все", — каже голова громади.

Як раніше повідомляло Суспільне, з початку листопада прифронтові громади Запорізької області, коштом державної субвенції, закуповують деревину для опалення населення в зимовий період. У першу чергу допомагають незахищеним верствам населення.

Читайте також

Між громадами на Запоріжжі почали розподіляти деревину. Які категорії населення можуть отримати таку допомогу

Підписуйтеся на новини Суспільне Запоріжжя в Telegram та у Viber

Джерело