Дводенний малюк Сергій став 440 українською дитиною, яку безжально вбили російські окупаційні війська.

Йому було лише 2 дні: на Запоріжжі поховали немовля, вбите російською ракетою у пологовому будинку

У Запорізькій області поховали малюка, якого було вбито внаслідок обстрілу російськими ракетами пологового відділення Вільнянської лікарні. Дитині було лише два дні від народження.

Про це повідомляє кореспондент The Washington Post Хайді Лівайн, яка була на похороні.

“Коли Марія Каменецька тільки-но закінчила годувати новонародженого хлопчика і поклала його спати в ліжечко поруч із собою, ракета врізалася у пологове відділення лікарні у Вільнянську Запорізької області, одного з чотирьох регіонів України, які намагається анексувати президент Росії Володимир Путін. Стіни лікарні впали, і Каменецька з немовлям опинилися у пастці серед уламків”, – написала Левін.

За даними Генеральної прокуратури України, дводенний малюк Сергій є одним із найменших жертв війни. Він став 440 українською дитиною, яку вбила Росія.

Як зазначає видання Washington Post, на похорон малюка прийшло близько 15 людей. Похорон пройшов лише через день після його смерті. Батьки не хотіли нести труну у свій будинок, де його побачать інші діти, тому їм потрібно було поховати немовля якнайшвидше.

“Усі старші брати та сестри Сергія залишилися вдома, граючи у дворі, поки члени їхніх сімей поспішали на цвинтар. Діти знали, що їхній молодший брат таки не повернеться додому, але батьки поки не пояснили, чому”, – зазначає видання.

Джерело