В рамках проєкту на Івано-Франківщині відбулися круглі столи в Калуші, Коломиї, Яремче, Долині та Івано-Франківську.

Місцеві підприємці та релоковані команди із східних регіонів Україна зустрічалися, щоб обговорити можливості для підприємств, знайти співпрацю та підтримку, а також отримати поради та консультації від представників влади, банків, консалтингових і юридичних компаній.

Андрій Левкович, керівник Івано-Франківської торгово-промислової палати, привітав учасників круглого столу та нагородив Почесною відзнакою ТПП України «Золотий Меркурій» за активну волонтерську діяльність, допомогу потерпілим від російської агресії проти України та активну співпрацю з Івано-Франківською ТПП франківських підприємців.

В Івано-Франківській ТПП відбувся фінальний круглий стіл проєкту «Прикарпаття – регіон для релокацій»

Як сказала Олександра Федорук, керівник проєкту, голова Жіночої Ділової палати, співзасновниця освітнього центру “ЙОЛО” (YOLO) та депутатка обласної ради, завдяки проекту відбулося  кілька успішних колаборацій релокованих бізнесів з місцевими підприємцями. А завдяки цьому цей проєкт має сенс.

Харківчанка Тетяна Попова поділилася думками щодо шляху відновлення свого релокованого бізнесу – аутсорсингової компанії «Pravo-biz» та стоврення офісу для консультацій релокованих на Прикарпаття бізнесів.

На заході виступили учасники, які поділилися досвідом та корисною інформацією. Зокрема говорили про відновлення бізнесу, правила експорту товарів, сумніви щодо успішного економічного розвитку та відновлення України без кардинального спрощення правил ведення бізнесу.

Довідково: Проєкт «Прикарпаття – регіон для релокацій» був підтриманий грантом ПРООН за Прогамою із відновлення та розбудови миру на кошти Європейського Союзу (UNDP Ukraine/ПРООН в Україні).

В Івано-Франківській ТПП відбувся фінальний круглий стіл проєкту «Прикарпаття – регіон для релокацій» В Івано-Франківській ТПП відбувся фінальний круглий стіл проєкту «Прикарпаття – регіон для релокацій» В Івано-Франківській ТПП відбувся фінальний круглий стіл проєкту «Прикарпаття – регіон для релокацій» В Івано-Франківській ТПП відбувся фінальний круглий стіл проєкту «Прикарпаття – регіон для релокацій» В Івано-Франківській ТПП відбувся фінальний круглий стіл проєкту «Прикарпаття – регіон для релокацій»

Джерело