На території Мигіївської територіальної громади у Первомайському районі Миколаївської області розпочала роботу поліцейська станція. Дільничний офіцер буде обслуговувати дев'ять тисяч людей у десяти населених пунктах.

Про це повідомила пресслужба Національної поліції у Миколаївській області.

Станція створена у рамках проєкту "Поліцейський офіцер громади". Сутність проєкту в тому, щоб забезпечити кожну громаду поліцейським, або кількома поліцейськими, в залежності від кількості населення у громаді.

На Миколаївщині запрацювала нова поліцейська станція

Відкрита перша із двох запланованих станцій на території Мигіївської територіальної громади. Ремонт та оснащення станції виконали коштом місцевого бюджету.

Дільничний офіцер Віталій Науменко розпочне роботу на станції, а після відповідного конкурсного відбору та навчання до своїх обов'язків приступить поліцейський офіцер громади.

"Попри воєнний стан ми продовжуємо втілювати в життя безпековий проєкт.Та створюємо комфортні умови для людей, аби вони відчували себе захищеними", — сказав на відкритті станції майор поліції Олександр Козловець.

Що відомо Попередні поліцейські станції у Первомайському районі були відкриті 15 червня 2021 року у селах Очеретня та Тридуби. Вони обслуговують жителів населених пунктів Кривоозерської селищної територіальної громади. Читайте також На Миколаївщині сталися три пожежі через обстріли. На псевдореферендумі у Снігурівці проголосували 30 людей — начальник Миколаївської ОВА. Ракетний удар по багатоповерхівці в Миколаєві. Що розповіли мешканці будинку про нічний обстріл.

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

Джерело