Зірка «Життя інших» та «Орла та решки» Жанна Бадоєва поділилася публікацією у соціальній мережі. Вона звернулася до українців та розповіла, як рятується від стресу.

Цю Публікацію Жанна Бадоєва оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

«Мої собаки є для мене Антистрес))) і це дуже добре, що в Італії з собакою можна ходити скрізь, навіть хороші готелі є, де можна жити зі своїм вихованцем))) живучи довго з собаками, помічаєш, що вони олюднюються)) ) ... це напевно краще, ніж люди відособлювалися ваші вихованці схожі на вас? Мого старшого ( Стіві) цього року 10 років!!!!», - написала Жанна в соцмережі.

Зірка

Зірка

Окрім цього, стильна телезірка вирішила розповісти про те, як вона забрала свого домашнього улюбленця та як він швидко виріс.

«Навіть не віриться))) тільки вчора його маленьким цуценям забрала і носила на руках, тому що він не міг спускатися сходами, а сьогодні він злиться, якщо я його бужу, коли він спить і змушую йти на вулицю…. Олюднився і любить валятися вдома розкажіть про своїх улюбленців)»

Численні підписники не пройшли повз публікації мандрівниці і почали писати свої відгуки.

«Чудово! У нашої сім‘ї французький бульдог Пабло. Йому 3 роки. Це наш антистрес був підчас короновірусу, і зараз наш підчас війни. Поділіться,Жанна, готелями догфрендлі в Італії. Буде дуже корисно», «Вот бы людям очеловечиться», «В эти тревожные дни спасаюсь только общением с собаками Чистая любовь», «Может и люди очеловечатся, если уж у собаки это получилось», - пишуть відгуки фолловери відомої телеведучої.

Зірка

Зірка

Джерело