30 вересня в громадах області повідомили, що у боях з російськими військами загинули ще троє захисників з Волині: Богдан Крикончук, Юрій Герасюк та Сергій Міщук.

Інформацію про бійців підтвердили в обласній військовій інформації.

Богдан Крикончук

На Старовижівщині, в Дубечненській громаді оголосили п'ятиденну жалобу та повідомили, що у бою з окупантами загинув житель села Глухи Богдан Крикончук. Військовослужбовцю було 43 роки.

Втрати Волині: підтвердили загибель ще трьох військових

Про обставини загибелі бійця наразі не повідомляють. Відомо, що у Богдана Крикончука залишилися дружина та троє дітей. Про дату та час прибуття тіла захисника додому в громаді повідомлять згодом.

Сергій Міщук

Від отриманих поранень не сумісних з життям під час участі в бойових діях і стримуванні збройної агресії загинув військовослужбовець Сергій Міщук, – інформує Ківерцівська міська рада.

Боєць служив з червня. Загинув поблизу населеного пункту Нове Краматорського району Донецької області. Захиснику було 35 років. Коли та де прощатимуться із Сергієм Міщуком наразі невідомо.

Юрій Герасюк

На війні загинув також мешканець села Верхівка Юрій Герасюк. Військовому був 51 рік, – повідомили в Підгайцівській громаді, де до війни чоловік працював водієм.

Захисник служив стрільцем-санітаром мотопіхотного взводу. Помер 28 вересняу Селидівській центральній міській лікарні Донецької області від отриманих поранень.

Джерело