Відійшов у вічність ще один захисник миру, правди та справедливості, Грицьків Роман Ярославович 07.06.1980 р.н. житель села Нові Скоморохи Більшівцівської територіальної громади.

Роман віддав своє життя заради того, щоб могли жити інші, про це йдеться на сайті Більшівцівської громади, інформує “Галицький кореспондент”

Мужній воїн, справжній патріот, чудова людина, люблячий батько , чоловік та син – назавжди залишиться у пам’яті тих, хто мав честь його знати.

“Вклоняємося герою доземно! Безмежна шана його подвигу, повага поклику його шляхетного серця, адже Роман не зміг залишитися осторонь від страшної біди, що принесли російські нелюди на нашу рідну землю. Нехай Бог упокоїть його світлу душу, дасть розраду безутішним рідним та близьким. Більшівцівська територіальна громада сумує разом із Вами, низько схиляємо голови у скорботі”, – йдеться у повідомленні.

Також сільська рада додає такі слова:

“Нехай душа загиблого Романа знайде вічний спокій… Герої не вмирають, вони залишаються у наших серцях! Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав рідну Україну і кожного з нас!”

На війні загинув воїн, житель Більшівцівської громади. ФОТОНа війні загинув воїн, житель Більшівцівської громади. ФОТО

Джерело