У Тернополі завершився другий етап чемпіонату України з вітрильного спорту. Учасники змагалися в олімпійських класах яхт. Це головні змагання з вітрильного спорту в Україні, – розповів тренер Олексій Нижегородов.

За його словами, учасники змагалися на 27 яхтах.

"Це найбільші змагання сезону в нашій країні і так сталося, що цього року вони пройшли у Тернополі. Участь брали спортсмени із Запорізької, Миколаївської, Херсонської, Одеської, Полтавської областей і з Тернополя. Проводять ці змагання у три етапи. Закінчився другий етап. Це чемпіонат України в олімпійських класах яхт. Попередньо були вітродошки, де брали участь наші тернопільські спортсмени. З понеділка почнуться перегони серед юніорів", – каже тренер.

У Тернополі завершився Чемпіонат України в олімпійських класах яхт

Серед чоловіків переміг Андрій Вердиш з Одеси. Спортсмен каже: у Тернополі змагався вперше.

"Дуже добрі умови, але вітер був не стабільний. Відрізняється, наприклад, від Одеської акваторії, Миколаївської".

Анна Дегасюк з Полтавщини – на третьому місці серед жінок. Розповідає: призове місце вдалося здобути завдяки останній гонці.

"Ця гонка була вирішальна. Половину гонки я йшла третьою, налаштувала себе на те, що я програла, що я на четвертому місці й не отримаю нагороду. Всі пішли наліво, а я – направо, бо там були чорні пориви, було видно, що вийшла перша на знак і перша фінішувала. Останню гонку на фініші, йду, мене всю трусить. Дуже вирішальна була гонка".

Чемпіонат в олімпійських класах яхт у Тернополі тривав протягом чотирьох днів. З понеділка розпочнуться змагання серед юніорів.

Читайте також У Тернополі розпочався чемпіонат України з вітрильного спорту

Джерело