У Луцьку двічі на тиждень діє благочинна акція, під час якої малозабезпечені мешканці громади отримують продуктові набори, – розповіла Суспільному начальниця управління соцслужб для сім’ї, дітей та молоді Луцькради Ліна Галан.

30 вересня біля управління соцслужб на Соборності утворилася черга. Серед продуктів, які отримують родини: тушківка, цукор та макарони.

Зі слів Ліни Галан, допомогу отримують сім’ї, які виховують діток з особливими потребами; дітей-сиріт та багатодітні родини. "На одну акцію ми запрошуємо 200-300 людей, сімей, родин. У нас є свій такий банк даних, облік сімей", – зазначила начальниця міського управління соцслужб.

У Луцьку роздавали продуктові набори. Кому саме

Лучанин Анатолій Корець також прийшов по допомогу у рамках продовольчої програми підтримки. Каже, цих продуктів для його сім’ї вистачає на півтора місяця.

"Постійно створюються ці акції. Допомагають відповідно. Діти макарони полюбляють, як усі діти", – говорить чоловік.

Зі слів начальниці профільного управління Ліни Галан, за місяць планують охопити до п'ять тисяч громадян, які опинилися у складних життєвих обставинах. На продуктові набори з міського бюджету витратять орієнтовно п'ять мільйонів гривень.

Що відомо В липні та серпні у Луцьку видавали продуктові набори за програмою підтримки від ООН. До продуктових наборів входили 25 кілограмів борошна та два кілограми гороху. На платформі єДопомога можна попросити гроші на продукти і ліки. Це можуть зробити вимушені переселенці і пенсіонери. Там можна подати заявку для грошової допомоги від міжнародних організацій: Червоний Хрест, ООН, ЮНІСЕФ.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

Джерело