47-річному уродженцю Донецька, який вчиняв протиправні дії з метою зміни меж території та державного кордону нашої держави, повідомлено про підозру. Про це повідомляє пресслужба Луганської обласної прокуратури.

У повідомлені зазначено, що в жовтні 2015 року 47-річний уродженець Донецька добровільно вступив до лав не передбаченого законом збройного формування "1 танковой роты 1 взвода 7 отдельной мотострелковой бригады нм лнр" окупаційної адміністрації РФ на посаду "оператор наводчик танка" структурної частини «народної міліції лнр". Місце постійної дислокації якої – м. Брянка Луганської області.

В квітні 2019 року підозрюваний був призначений на посаду "командир танка 1 танковой роты 1 взвода 7 отдельной мотострелковой бригады нм лнр". 20 лютого 2022 року він був відправлений в район Трьохізбенки Луганської області для подальшого проходження військової служби та здійснення збройної агресії спільно з військовими РФ проти підрозділів ЗСУ.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалося слідчими 3 управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях. За скоєне фігуранту загрожує покарання у вигляді позбавлення волі до 15 років з конфіскацією майна або без такої.

Читайте також

Чотирьох бойовиків, які воювали на боці РФ, засудили до 10 та 15 років позбавлення волі Служба безпеки України повідомила про підозру організаторам російського псевдореферендуму на тимчасово окупованій території Донецької та Луганської областей.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

Джерело