Віолетта Сєрова та Іван Хобта здобули перше "срібло" України цього сезону.

Українська пара фігуристів Віолетти Сєрової та Івана Хобти виграла срібну медаль на етапі юніорської серії Гран-прі в польському Гданську.

Сезон юніорського Гран-прі, що стартував у серпні, дістався свого першого етапу в Гданську. Цього року місто прийматиме два етапи поспіль - фігуристи повернуться до Гданська 5-8 жовтня.

Україна вперше за сім років виграла медаль юнацького Гран-прі з фігурного катання в спортивних парах: відео

Україну в змаганнях спортивних пар предсталяв тандем Сєрової та Хобти, що дебютували на Гран-прі минулого сезону. Змагання для фігуристів стартували з короткої програми в четвер, 29 вересня. Сєрова та Хобта отримали за свій виступ 55.23 бали, що стали третім найкращим результатом.

Вже в довільній програмі змагального дня п'ятниці, 30 вересня, українці знову увішли до топ-трійки. Їхній виступ оцінили у 88.25 бала.

Підсумковий бал Сєрової та Хобти - 143.48. У заліку українська пара поступилася першим місцем лише австралійцям Гектору Гіотопулусу Муру та Анастасії Голубєвій.

Юніорський Гран-прі з фігурного катання. 5-й етап. Спортивні пари Анастасія Голубєва, Гектор Гіотопулос Мур (Австралія) 166.56 Віолетта Сєрова, Іван Хобта (Україна) 143.38 Харуна Муракамі, Сумітада Морігуті (Японія) 140.35 Виступ Сєрової та Хобти у короткій програмі Виступ Сєрової та Хобти у довільній програмі Що означає цей результат Сєрова та Хобта здобули першу медаль України на етапах юніорського Гран-прі з фігурного катання за 7 років. У 2015-му Рената Оганесян і Марк Бардей здобули "золото" та "бронзу" в латвійській Ризі та австрійському Лінці відповідно. Друга медаль України в поточному сезоні юніорського Гран-прі. У вересні на етапі в Ризі Марія Пінчук та Микита Погорєлов здобули "бронзу" в танцях на льоду. Читайте також: Українські фігуристи вперше за чотири роки завоювали медаль у танцях на льоду на юніорському етапі Гран-прі: відео Дебютна нагорода Сєрової та Хобти на рівні юніорського Гран-прі. Їхнім попереднім найкращим результатом було п'яте місце на етапі в словацькому Кошице минулого року. Що далі 5-8 жовтня. Юніорський Гран-прі з фігурного катання. 6-й етап (Гданськ, Польща)