Близько 12 мільйонів гривень на підтримку Збройних Сил України, правоохоронних органів та добровольчого формування виділили депутати на сесії 30 вересня, повідомляють у Вінницькій міськраді. На що ще виділили гроші та про які суми мова, пояснює Суспільне.

Спорядження захисникам та кінологічне містечко

Основна сума — 8,7 мільйонів гривень піде на закупівлю спорядження для добровольчого формування територіальної громади. Це 200 бронежилетів, шоломів та комплектів зимового форменого одягу та взуття.

760 тисяч гривень — на спецкостюми для саперного підрозділу нашої 120-ї окремої бригади територіальної оборони. Ще 1 мільйон 493 тисяч гривень — на придбання мікроавтобусу Renault Master для потреб Національної гвардії України.

Кінологічне містечко, генератори та спорядження: як розподілили бюджет на сесії Вінницької міськради

300 тис. грн направлять для Нацгвардії – на облаштування нового кінологічного містечка. Наразі там триває ремонт. Очікується, що на території містечка будуть утримуватись та проходити підготовку близько 50 службових собак.

Ще 150 тисяч гривень спрямують для облаштування офісу поліцейського офіцера громади у с. Гавришівка.

Фінансування сфери цивільного захисту

Депутати також проголосували за додаткове фінансування сфери цивільного захисту, щоб привести до ладу захисні споруди, які перебувають в комунальній власності.

Мова йде переважно про школи, садочки та лікарні. На проведення капітальних ремонтів укриттів та виготовлення проектно-кошторисної документації депутати додатково спрямували майже 45 мільйонів гривень.

Зокрема, 15 мільйонів 771 тисячу гривень міська рада виділила на капітальний ремонт укриттів шести садочків. Два мільйони гривень – на капітальний ремонт укриття однієї з шкіл міста.

Також передбачається виготовлення проектно-кошторисної документації двох закладів освіти: по 50 тисяч гривень.

27 мільйонів гривень виділяється для капітального ремонту укриттів закладів охорони здоров’я. Це лікарня швидкої медичної допомоги та перша міська лікарня, де необхідно провести додаткові роботи.

Наслідки ракетного удару 14 липня

Також, у місті продовжують ліквідовувати наслідки ракетного удару 14 липня. На сесії депутати погодили виділення 2 мільйонів 269 тисяч гривень для фінансування капітального ремонту частини житлового будинку по вул. Бевза.

"Це будинок по Бевза, 2. Ми фактично повністю взялися за його відновлення, бо він був в такому стані, що там жити не можна було. Зараз тут завершуються роботи по встановленню вікон. До речі, хотів би, в тому числі подякувати, різним міжнародним організаціям та нашій IT-спільноті за підтримку в напрямку ліквідації наслідків, завданих ракетних ударом", – сказав Сергій Моргунов.

На сьогодні, роботи в будинку по вулиці Бевза виконали на 80%. В будинку підсилили фундамент, замінили дах, утеплили горище, замінили і інженерні мережі, віконні та дверні блоки.

Крім того, під час сесії виділили два мільйони гривень гривень для того аби КНП "ВМКЛ Швидкої медичної допомоги" могла придбати медикаменти та витратні медичні матеріали. Всього в бюджеті на це передбачалось 20,5 мільйона гривень, з яких 17 мільйонів (83,0%) уже профінансували раніше.

Закупівля генераторів

Також підприємствам критичної інфраструктури допомагають забезпечити необхідну кількість генераторів, щоб у разі надзвичайної ситуації місто вистояло.

"Адже ми бачимо, на що здатні росіяни - здійснюючи удари по цивільних об'єктах. З нашою підтримкою "Вінницяміськтеплоенерго", яке є основним постачальником тепла у місті, зможе придбати більше 200 генераторів для котелень та теплопунктів", – каже міський голова.

Для "Вінницяоблводоканал" та "Вінницяоблетплоенерго", які обслуговують вінничан, депутати міської ради виділили 8 млн грн на закупівлю генераторів. На умовах співфінансування 5 млн грн направляється для облводоканалу та 3 млн грн – для облтеплоенерго.

Продовжують готувати до зими і укриття закладів освіти – 65 генераторів закуплять для шкіл, садочків, училищ.

Читайте також Вінницьку клінічну багатопрофільну лікарню реорганізують У Вінницькій облраді скоротили штат

Джерело