У Чернівцях виділили земельну ділянку для будівництва індустріального парку. За рішення на сесії проголосували депутати міськради, повідомив міський голова Роман Клічук.

Згідно з проєктом рішення, йдеться про площі розміром 10 та 5 гектарів на провулку Комунальників. На ділянці мають розмістити основні, підсобні та допоміжні будівлі, а також споруди підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.

Наразі індустріальний парк ще не зареєстрували — лише розробили план забудови. Зареєструвати парк планують до 2023 року, розповів раніше Суспільному директор департаменту соціально-економічного розвитку міськради Сергій Бостан.

У Чернівцях виділили ділянку для будівництва індустріального парку Читайте також

"Релоковані підприємства хочуть будуватись тут". Що відомо про розвиток індустріального парку в Хотині

Що відомо Індустріальний парк — це територія, яку виділяють для промислового розвитку. Метою є забезпечення підприємств спільною розвиненою інфраструктурою та забезпечення контролю над виробництвом та впливом на довкілля. Кабмін включив до Реєстру індустріальних парків два парки з Чернівецької області. Це "Хотин Invest" у Хотині та "Енергія Буковини" на Сокирянщині. Створення парків дозволить розвивати промисловість й економіку в області. За даними Міністерства регіонального розвитку, наразі в Реєстр індустріальних парків включені 55 промислових майданчиків.

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

Станьте частиною Суспільне Чернівці: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села. Пишіть нам на пошту редакції новин: [email protected].

Джерело