Ештон Катчер поділився подробицями початку роману з Мілою Куніс, яка народилася в українських Чернівцях. Актор розповів історію з життя в ефірі шоу Our Future Selves.

У черговому випуску взяв участь кантрі-співак Кенні Чесні. Творчість виконавця якраз і надихнула Ештона згадати, як він уперше освідчився Мілі у коханні.

«Перший раз я сказав своїй дружині, що люблю її під твою пісню You and Tequila («Ти і текіла»). Напевно, я трохи перебрав з текілою. Я заявився до неї додому п'яний години о другій ночі і просто почав кричати: «Я божеволію від тебе і текіли!». Я освідчився їй у коханні, а вона сказала: «Не кажи так, якщо не відчуваєш цього по-справжньому. Коли ти завтра прокинешся з похмілля, все ще мене любитимеш?». Я прокинувся на ранок і сказав їй: «Я все ще люблю тебе».

Ештон Катчер розповів, як вперше зізнався в коханні Мілі Куніс: Перебрав текіли

Катчер і Куніс знайомі багато років: вони зустрілися на знімальному майданчику серіалу «Шоу 70-х», коли акторові було 20, а його майбутній дружині всього 15. За сюжетом вони грали закохану пару: Міла якось зізналася, що саме на зйомках, з Ештоном, вперше у житті поцілувалася. Зустрічатися ж актори почали набагато пізніше, у 2012 році, після того, як Ештон розлучився з Демі Мур. Через три роки Ештон та Міла одружилися. У них двоє дітей – семирічна Уайєт та п'ятирічний Димитрій.

Раніше «Главком» писав, що Міла Куніс в інтерв'ю зізналася, що довгий час розповідала знайомим, що вона родом із Росії. Причиною цього було те, що багато американців просто не знали, де є Україна. «Коли я приїхала до США та казала людям, що я з України, першим питанням було: «А де Україна?». Мені доводилося розповідати про Україну та показувати її на карті, це було виснажливо. Але коли я говорила, що я з Росії, усі говорили: «Я знаю цю країну», – розповіла актриса.

Джерело