Донька народної артистки України Ніни Матвієнко Тоня Матвієнко розповіла, що була змушена виїхати до Великобританії, бо через війну втратила будь-який прибуток, як і її зірковий чоловік Арсен Мірзоян. Цим вона поділилася в  інтерв'ю 24 каналу.

З початком повномасштабної війни хтось із артистів "акліматизувався" за нових умов і продовжує жити в Україні. Однак для Тоні Матвієнка зміни стали фатальними. Їй довелося виїхати з країни до Великобританії заради соціальної допомоги, адже вдома вона та її чоловік втратили будь-який дохід.

Тоня Матвієнко зізналася, що вони з Арсеном Мірзояном бідують, не маючи грошей на життя:

Тоня Матвієнко зізналася, що вони з Арсеном Мірзояном бідують, не маючи грошей на життя:

"У нашої родини заробітку зараз немає. Мене часто запитують, чому я за кордоном. Уявіть, у нас вдома три артисти. Роботи немає, комунальні треба платити, їсти, просто виживати. Тому я і поїхала до Британії, я тут отримую допомогу. Щоб було що поїсти купити. Я не знаю, як інші артисти виживають. Якби в мене чоловік був на держслужбі, який бізнес... У нас із Арсеном немає нічого цього, ми всі вкладали у себе, свої пісні, кліпи", - поділилася артистка.

Тоня Матвієнко зізналася, що дуже скучила за чоловіком та мамою, але повертатися додому з молодшою ​​дочкою не поспішає, оскільки "сімейний будинок ще не готовий до зими". При цьому її старша дочка повернулася до України та знайшла роботу.

Також наш портал інформував,  що Настя Каменських готова продати щось цінне, щоб дати 8-річній українці з Харкова крихітний шанс на життя: "Ми можемо все".

Джерело