Жасмин Трайдевіл стверджувала, що заплатила величезні гроші за дивну операцію, щоб зробити треті груди. Це крок, який зробив її непривабливою для чоловіків і викликав запеклу реакцію її батьків.

Відповідну публікацію розмістили на порталі «DailyStar»

21-річна Жасмін Трайдевіл пройшла через понад 50 лікарів, перш ніж знайти того, хто зробить їй операції, яка імітувала тригруду жінку з фільму Арнольда Шварценеггера «Згадати все» 1990 року.

Дівчина з потрійними грудьми поставила світ верх ногами:

Виступаючи на Real Radio 104.1 у 2014 році, вона сказала: "Було дуже важко знайти когось, хто зробив це, тому що вони порушують етичний кодекс".

Вона стверджувала, що один із практикуючих лікарів, з яким вона зв'язалася, дав їй згоду. "Він змусив мене підписати угоду про нерозголошення, бо боявся, що в нього будуть проблеми", - сказала вона.

Дівчина з потрійними грудьми поставила світ верх ногами:

Стверджувалося, що унікальна операція коштувала їй колосальні 20 000 доларів.

Жасмін із США сказала, що її батьки затято відреагували на дивну операцію.

Також дівчина стверджувала, що їй довелося імплантувати сосок, а після операції вона зробила татуювання ареоли навколо нього.

Дівчина з потрійними грудьми поставила світ верх ногами:

Пояснюючи свою причину операції, вона сказала: "Я це зробила, тому що хотіла зробити себе непривабливою для чоловіків. Тому що я більше не хочу зустрічатись. Більшість хлопців визнали б додаткові груди дивними і огидними. Але я все ще можу почуватися красивою, тому що, якби я носила макіяж і гарний одяг, я все одно могла б, чи знаєте… почуватися красивою".

Деякі джерела почали звинувачувати Жасмин у брехні, заявивши, що твердження про те, що вона має три груди, було хибним, але вона відступила, сказавши: "Це не підробка. Мені зробили процедуру. Якщо люди не вірять, це їхня справа".

Джерело