У Перегінській громаді, в селі Закерничне на урочисту подію прибули всі вірні, парафіяни із довколишніх сіл та міст, а також гості з інших областей України.

Про це повідомляє Івано-Франківська Архієпархія, пише ПІК.

«Щиро дякую за зустріч усім вам, дорогі брати і сестри. Сьогодні історична хвиля. Монахи, які є сьогодні між нами, дуже довго і багато трудилися, щоб тут було прославлене ім’я Боже та була постійна молитва в цьому Господньому храмі. Нехай Господь прийме труд нашої праці, поблагословить нас і вислухає наші перші молитви в цій святині, які будемо підносити до Нього, за перемогу України та мир в нашій Батьківщині», – сказав Владика.

Під час звершення Чину освячення Владика Володимир поблагословив миром храм зсередини, відтак розпочалася процесійна хода, коли всі зібрані в святині вийшли надвір, щоб процесійно обійти храм із мощами святих.

Далі розпочалася Архієрейська Божественна Літургія, яку очолив Митрополит Володимир у співслужінні ігумена монастиря преп. о. Івана Коваля, ієромонаха Кипріяна Патинока, всіх інших ієромонахів монастиря, протопресвітера Перегінського прот. Романа Балагури та запрошених священнослужителів Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

На свято Воздвиження Хреста Господнього відкрили новий храм у Перегінській громаді. ФОТО

Також Митрополит зазначив, що з-поміж усіх різноманітних пам’яток у нас, християн, є одна, найдорожча пам’ятка, яку ми особливо шануємо, і це є святий Хрест Христа. Святий Хрест — це знак нашого спасіння, адже на Хресті Ісус Христос примирив людство з Богом. Наш Божественний Спаситель помер на ньому у Велику П’ятницю, відкупивши наші провини та врятувавши нас із диявольської неволі.

Опісля відбулося вручення подячних грамот всім жертводавцям та фундаторам храму, які спричинилися до будівництва відновленого Свято-Покровського монастиря, а також за щиру жертовність до монашої спільноти.

На свято Воздвиження Хреста Господнього відкрили новий храм у Перегінській громаді. ФОТО

Джерело