«Підприємницька» п’ятниця на чолі з міським головою Русланом Марцінківим подалась на ТОВ «Мікрол». Це компанія з більш ніж 25-річним досвідом виробництва засобів автоматизації. Тут виготовляють мікропроцесорні контролери, регулятори, індикатори, блоки живлення та інші засоби автоматизації. Практично жодне підприємство не обходиться без їхньої продукції, повідомляє “Галицький кореспондент” з посиланням на “Оперативні новини”.

Начальник виробництва ТОВ «Мікрол» Богдан Корнута розповідає, що компанія створює системи автоматизації для всіх технологічних процесів. Також частково виготовляємо системи вуличного освітлення, так звані GSM-системи для диспетчеризації вуличного освітлення, щоб не було ручного контролю, а освітлення міста здійснювалось автоматично.

“А ще здійснюємо диспетчеризацію пунктів обігріву, робимо системи для зчитування і передачі показників лічильників та передачі їх у відділ обліку”, – каже він.

Франківське підпиємство, яке займається автоматизацією, поділилося, в які країни відправляє продукцію

Підприємство працює не лише на внутрішньому ринку, але й відправляють свою продукцію за кордон: в Казахстан, Грузію, Азербайджан. А з початком війни довелось заново відновлювати логістику постачань, адже необхідно було закуповувати запчастини з-за кордону. З корпусами простіше, їх виготовляє місцеве підприємство. Також допомагають місцеві фірми з допоміжними роботами.

За словами Івано-Франківського міського голови Руслана Марцінківа, дуже важливо, щоб наш місцевий бізнес розвивався. Він витримав удар, завданий пандемією, а зараз витримує найбільший удар – московсько-українську війну.

Дуже важливо, щоб наш споживач підтримував саме франківський бізнес і купляв івано-франківське у підприємців.

«Ми маємо непогані показники за цей рік, не зважаючи на війну. Ми не просіли. І це найважливіше, адже дає можливості нашому місту допомагати військовим. Крім того, наш бізнес ще є соціально-відповідальним. Дуже багато волонтерської, практичної допомоги надається нашим військовим. За це хочу подякувати. Надіюсь, що кожен іванофранківець з розумінням поставиться і в перші чергу буде купувати та підтримувати івано-франківське», – резюмує Руслан Марцінків.

Підприємницька п’ятниця на чолі з Івано-Франківським міським головою Русланом Марцінківим минулого тижня побувала на фермерському господарстві в Узині.

Франківське підпиємство, яке займається автоматизацією, поділилося, в які країни відправляє продукцію Франківське підпиємство, яке займається автоматизацією, поділилося, в які країни відправляє продукцію Франківське підпиємство, яке займається автоматизацією, поділилося, в які країни відправляє продукцію Франківське підпиємство, яке займається автоматизацією, поділилося, в які країни відправляє продукцію Франківське підпиємство, яке займається автоматизацією, поділилося, в які країни відправляє продукцію Франківське підпиємство, яке займається автоматизацією, поділилося, в які країни відправляє продукцію

Джерело