20 вересня у Житомирі через аварію на каналізаційній насосній станції в районі вулиці Короленка зафіксували черговий скид нечистот у річку Кам'янка. Про це на своїй сторінці у мережі повідомила Державна екологічна інспекція Поліського округу.

У повідомленні сказано, що про аварію 20 вересня екологів сповістив представник "Житомирводоканалу".

"Державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища Поліського округу виїхали на місце, де встановили, що в результаті зупинки каналізаційно-насосної станції відбувся аварійний скид неочищених стічних вод до річки Кам’янка, що є порушенням статті 44 Водного кодексу України", – йдеться у повідомленні.

Аварія на водоканалі – у Житомирі зафіксували черговий скид нечистот у річку Кам'янка

На місці аварії екологи відібрали проби води для подальших лабораторних досліджень, за результатами яких визначать концентрацію забруднюючих речовин та розрахують розмір шкоди, завданої навколишньому природному середовищу.

Що відомо 30 серпня на "Житомирводоканалі" стався прорив, наступного дня підприємство розпочало заміну частини пошкодженої каналізаційної труби. В ніч з 18 на 19 вересня вийшли з ладу насоси головної каналізаційної насосної станції, які до 13 години дня 19 вересня відремонтували. На Житомирщині через аварію на насосній станції у річці Тетерів гине риба. "Житомирводоканал" не визнає провину у забрудненні Тетерева – припис екологів оскаржуватимуть в суді. 23 вересня у Житомирі зафіксували масовий мор риби. Мор риби у Житомирі міг статися через скид неочищених стоків водоканалу – Держекоінспекція. Черговий скид нечистот у річку – на "Житомирводоканалі" зупинилася каналізаційна станція. Зранку 7 жовтня на головній каналізаційній насосній станції "Житомирводоканалу" сталася аварія, в результаті якої неочищені стоки знову потрапили у річку Тетерів. Нечистоти стікали у Тетерів упродовж дня, поки на водоканалі усували поломку обладнання. 8 лютого на гарячу лінію Державної екологічної інспекції Поліського округу надійшло повідомлення про скид нечистот у річку Тетерів, яке сталося на території Житомирського обласного центру вертебрології та реабілітації.

Читайте головні новини Житомирщини у нашому Telegram, Instagram та Viber

Джерело