Юрій Горбунов розповів про те, як важливо зараз не зупинятися і продовжувати підтримувати наших захисників на фронті, про своє повернення у ранкове шоу "Сніданок з 1+1", про українських акторів, які залишилися жити і працювати в Росії.

У червні Юрій Горбунов повернувся до ранкового шоу "Сніданок" через 20 років. То була пропозиція каналу, яку він із задоволенням прийняв:

"Я собі думав: цікаво – а як це буде? Бо мені вже здавалося, що я свій гештальт з ранковими програмами закрив. А тут доля так повернулася. Атмосфера ранкового шоу - це справжній скарб для роботи професійного ведучого. Конкретно я не почуваюся там господарем, тому що там є господарі – Руслан Сенічкін, Люда Барбір, Єгор Гордєєв і Неля Шовкопляс, які є постійними ведучими, а ти ніби вклинюєшся туди третім. Але так ще більш цікаво, бо це вже стосунки не двох людей, а трьох. Різні гості, ти постійно в курсі всього, що відбувається, ти в робочому тонусі" - розповів Горбунов "КП" в Україні".

Юрій Горбунов розповів, як вони з Катериною Осадчою готують старшого сина до школи

Також ведучий розповів і про повернення 12 сезону "Голос країни" на телеканал ТЕТ з 2 жовтня, телетрансляція якого перервалася через повномасштабне воєнне вторгнення у лютому. Вони разом з Катериною Осадчою знову вестимуть його:

"Вперше в історії проєкту ми всі разом будемо не тільки піснею підіймати бойвий дух, а й допомагати ЗСУ. "Голос країни" разом з фондом "Повернись живим" та платформою Dobro.ua оголосили збір коштів на засоби аеророзвідки для українських захисників, що працюють в зоні активних бойових дій – це 3 мільйони гривень! На спеціальний благодійний номер 88007 можна буде відправити смс і таким чином зробити свій донат. Також підтримати наших захисників можна буде за лінком. Зібрані благодійні внески будуть витрачені на комплект техніки для цілої бригади на передовій, а саме – дрони. Квадрокоптер Matrice 300 RTK і сімнадцять коптерів DJI Mavic 3 Fly More Combo стануть "очима" бійців і допоможуть в спостереженні та зборі розвідної інформації".

Юрій Горбунов висловив свою думку, чи є професійне майбутнє в Україні для тих українських акторів, які залишилися жити і працювати в Росії та які зараз мовчать про війну.

"Вони вже не будуть тут зніматися. Їх і запрошувати не будуть, і самі не будуть їхати. Вони зробили свій свідомий вибір. Вони віддають перевагу своїм якимось цінностям і таким чином зраджують свою батьківщину. Це все залишається на їхній совісті. Це їхня особиста справа, яка потім буде впливати на їхнє життя. Звичайно, вони не зможуть більше повернутися додому, у них з’явилася нова батьківщина. Пробачать їм українці чи не пробачать – не знаю. Але точно назад їм дороги немає. І якщо вони з цим вибором згодні далі жити – така їхня доля. Тут нічого не зробиш".

Також ведучий розповів про старшого сина Івана, який наступного року вже піде до школи:

"Ми активно зараз працюємо над тим, щоб цей рік не пропав, щоб наступного він пішов у школу підготовленим. У нас є підготовча школа, він відвідує онлайн-уроки з викладачкою, яка вчить з ним букви, цифри. Звичайно, онлайн – це не зовсім навчання, але до всього можна призвичаїтися".

Читайте також:

Соліст Maroon 5 Адам Левін зрадив вагітну дружину і пояснив, чому це зробив: "Я беру на себе всю відповідальність"

Маша Єфросиніна різко відповіла Ксенії Собчак, яка публічно звинуватила її у брехні

Раміна Есхакзай зробила септопластику та показала відверті кадри своєї операції

Джерело