PC Gamer  повідомляє, що користувач на форумах GTA опублікував файл розміром 3 ГБ, де можна побачити геймплей GTA 6. Не зовсім ясно, як були отримані кадри, але плакат "teapotuberhacker" стверджує, що він стоїть за незв'язаним зломом Uber.

Цю публікацію розмістили на ігровому порталі theverge

Масивний витік збігається з деякими раніше повідомленнями про GTA VI, де в деяких кліпах показаний жіночий ігровий персонаж. Раніше цього року Bloomberg повідомив, що у GTA VI будуть дві головні героїні, натхненні Бонні та Клайдом.

Геймплей

Геймплей

Відео, що пройшли, в даний час публікуються на YouTube, Twitter, Reddit і багатьох ігрових форумах в Інтернеті. В одному відео ігровий персонаж жіночої статі на ім'я Люсія грабує ресторан та бере заручників. 

Інший кліп показує ігрового персонажа в поїзді Vice City Metro, що узгоджується з повідомленнями про те, що дія гри відбувається у вигаданій версії Майамі, яка дуже схожа на GTA: Vice City 2002 року. Окремий кліп включає розмову біля басейну, який схожий на розмови NPC в Red Dead Redemption 2 від Rockstar.

Неясно, наскільки старі кадри, але деякі з них, схоже, працюють на картах RTX 3060 Ti і RTX 3080, тому збірка для розробки не може бути старшою за два роки. В інших кліпах показані нові взаємодії з NPC, оновлений інтерфейс і анімація і навіть власні внутрішні інструменти налагодження Rockstar для GTA VI на PlayStation. Хоча це може бути ретельно продуманою підробкою, величезна кількість кліпів та доказів говорить про інше.

Геймплей

Хоча, як повідомляється, до GTA VI залишилося не менше двох років, ці кліпи, що просочилися, ймовірно, показують ранні розробки та тестування деяких аспектів гри. Це не перший витік інформації про гру Rockstar. 

Джерело