Заслужена артистка України, мати трьох дітей, відома співачка Анастасія Приходько активно спілкується з шанувальниками у соціальних мережах. Вона веде власний блог в мережі instagram, на якому періодично ділиться подробиця свого творчого життя. Поки у неї небагато підписників, за її акантом стежить 1710 підписників

Анастасія Приходько відверто зізналася, що стала багато пити та палити:

А нещодавно вона поспілкувалася з журналісткою Аліною Доротюк. Програма вийшла на одноіменному каналі журналістки.

Анастасія Приходько відверто зізналася, що стала багато пити та палити:

Як розповіла співачка у перші дні війни вони спочатку не хотіли їхати, а потім вирішили не травмувати дітей та поїхали спочатку до Львову. А звідти до її подруги в Італію. за кордоном вони пробули два тижні, а після Великодня повернулися до дому.

Співачка вирішила, що вони не будуть лишатися за кордоном, вона навіть не оформлювали допомоги як біженці, хо зізнається, що за житло платили копійки.

На питання ведучої, що змінилося в особистому житті, Приходько відповіла, що стала більше палити. На щастя це не сигарети. А крім того вона стала багато пити чаю, та навіть зізналася, що, мабуть, від нього її скоро зморщить. А також додала, що іноді й може 50 грамів коньяку, щоб розвантажити нервову систему.

Джерело