До 18 серпня в Індійському Міжнародному Центрі триватиме виставка "Український світ Марії Примаченко". Про це повідомили на Facebook-сторінці Посольства України в Республіці Індія.

10 серпня у приміщенні "Annex Art Gallery" Індійського Міжнародного Центру Посол України Ігор Поліха та Посол Польщі Адам Бураковський відкрили виставку, у межах якої демонструються одинадцять репродукцій картин Марії Примаченко

"Вибрані роботи, створені в 1963-1988 роках, представляють неймовірно барвистий світ, сповнений фантазій, наповнений дивними істотами (наприклад, чорний звір), тваринами (бик), квітами і рослинами (Павич серед хмелю), а також сценами із казкового життя (українське весілля)", – йдеться у повідомленні.

В Індії відкрили виставку

Виставку організовано Посольством України в Республіці Індія, Польським інститутом у Нью-Делі та Індійським міжнародним центром у співпраці з Національним музеєм українського народного декоративного мистецтва.

Більше про українське мистецтво 10 геніальних українських художників, яких знає увесь світ Леквар, солома, чіберек і янтик: до нематеріальної культурної спадщини включені нові елементи Влада Ралко: "Мова є політичною, тож і мистецтво як спосіб промовляти — є політичним" Прометей українського живопису, або як Архип Куїнджі ніс у маси світло

Читайте нас у Facebook та Telegram

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected] Ваші історії важливі для нас!

Джерело