Завідувача хіміотерапевтичного відділення обласного онкологічного диспансеру, депутата Житомирської міської ради Сергія Гринчука, за клопотанням слідчого, відсторонили від роботи до кінця вересня 2022 року. Відповідну ухвалу Корольовського районного суду Житомира від третього серпня 2022 року оприлюднили 10 серпня в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

В ухвалі суду йдеться, що слідча Ірина Яскажук звернулася до суду з клопотанням про відсторонення від посади завідувача хіміотерапевтичного відділення Житомирського обласного онкологічного диспансеру Сергія Гринчука строком на два місяці. В обгрунтування клопотання слідча зазначила, що в провадженні перебувають матеріали досудового розслідування за підозрою Сергія Гринчука у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених частиною 3 , частиною 1 Кримінального кодексу України.

Захисники в судовому засіданні заперечили щодо задоволення клопотання, посилаючись на те, що слідча не надала переконливих доказів того, що Сергій Гринчук, перебуваючи на посаді завідувача хіміотерапевтичного відділення онкодиспансеру, використовуючи своє службове становище, матиме реальну можливість спрямувати свої дії на знищення чи підроблення документів, впливати на підпорядкованих працівників або інших учасників кримінального провадження. Сам підозрюваний наголошував, що має на утриманні чотирьох малолітніх дітей та підтримав пояснення, які надали захисники.

Суд відсторонив від роботи завідувача відділення онкодиспансеру у Житомирі

Але суд задовольнив клопотання слідчої та відсторонив підозрюваного Сергія Гринчука від посади завідувача хіміотерапевтичного відділення обласного онкологічного диспансеру в межах строку досудового розслідування, тобто до 28 вересня 2022 року включно.

Ухвала про відсторонення від посади виконується негайно.

Що відомо Суд призначив заставу у сумі 156 тисяч гривень завідувачу відділення онкодиспансеру Житомира. Заробляли на безкоштовних ліках для онкохворих – медикам Житомирського онкодиспансеру повідомили про підозри. У Житомирі СБУ викрила медиків, які змушували онкохворих купувати безкоштовні медикаменти.

Читайте головні новини Житомирщини у нашому Telegram, Instagram та Viber

Джерело