«За попередньою інформацією, спрацював саморобний вибуховий пристрій. За словами місцевих мешканців, після вибуху у бік мікрорайону поїхали "швидкі"», - повідомив Федоров.

Мер також нагадав, що рух опору уважно стежить за колаборантами, знає кожного в обличчя і на ім'я та нікого не залишить без належної уваги.

Новий вибух в окупованому Мелітополі: з'їжджаються

Тим часом місцеві повідомляють, що спрацювала вибухівка у дворі на вулиці Гоголя неподалік спортивного клубу «Атлетичний цех» (власником якого є колаборант).

Новий вибух в окупованому Мелітополі: з'їжджаються

На опублікованому в Мережі кадре видно, що внаслідок вибуху також було пошкоджено вікно деяких квартир.  

Раніше, нагадаємо, у Мелітополі пролунав вибух біля штабу окупантів. Саме там іде підготовка до так званого «референдуму».

Новий вибух в окупованому Мелітополі: з'їжджаються

Додамо, раніше в українській розвідці повідомили, що рашисти намагаються переконати мешканців окупованих територій у тому, що "Україну вже поділили".

"Керівництво великих підприємств Мелітополя отримало вказівку проводити збори та бесіди з персоналом, на яких доводить таку інформацію: "Україну вже поділили. На території західних областей ввели в обіг польські злоті, у більшості магазинів подвійні цінники. Від Росії нема куди тікати. Україна не та, якою була", - повідомляли в ГУР Міноборони.

Нагадаємо також повідомлялося, хто насправді підірвав авіаційну базу росіян у Криму.

Крім того, стало відомо, що Україна наближається до переломного моменту у війні - що відбуватиметься на фронті найближчими тижнями. 

Арестович розповів про свою поїздку до Москви. 

Джерело