Контракт із директором водоканалу Андрієм Нікітіним Житомирська міська рада не продовжила. Термін перебування його на цій посаді закінчився 11 серпня.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook. Впродовж дня знімальна група Суспільного телефонувала Андрію Нікітіну. На дзвінки він не відповідав.

Про роботу Андрія Нікітіна розповів заступник Житомирського міського голови Сергій Кондратюк.

Житомирська міська рада не продовжила контракт із директором водоканалу Андрієм Нікітіним

"Немає причин, як таких. Причини в цілому. Людина має стратегічне мислення, людина багато зробила у Житомирському водоканалі. Є помилки, які є у всіх. Є вони у мене, є вони і у Андрія Миколайовича. Я думаю, що над цим треба працювати і мені, і йому", – зауважив Сергій Кондратюк.

"Як і всі жителі міста Житомира, я так само очікувала, що ось-ось має в нас бути питна вода з крана, – каже голова наглядової ради КП "Житомирводоканал" Олена Розенблат. – На жаль, в силу об'єктивних і суб'єктивних причин, ми зараз цього не маємо. Давати оцінку важко, тому що головою наглядової ради я стала в липні 2021 року, тобто ми попрацювали рік. Важко оцінювати, бо ми розуміємо, що останні два роки вони були, можна сказати, не робочі. В принципі, людина фахова, однозначно. Але ми оцінюємо результат. Поки ми питної води не маємо, тому скажімо, весь цей негатив накопичується, плюс зараз це заміна мереж, немає достатнього тиску води. І це дуже бентежить всіх наших громадян. Тому за результативністю, я вважаю, що не зовсім коректно давати оцінку. Були і позитивні моменти, і той результат, що ми маємо, мабуть, він не задовольняє жителів нашого міста".

"Він дуже багато зробив, зокрема, для водоканалу Житомира і асоціації, в частині відпрацювання механізмів співпраці з іноземними партнерами, – каже президент асоціації "Укрводоканалекологія" Дмитро Новицький. – І багато зробив для розробки стратегії концепції розвитку галузі".

З 15 серпня тимчасово виконувати обов'язки директора водоканалу буде фінансова директорка підприємства Ольга Огороднік.

Читайте головні новини Житомирщини у нашому Telegram, Instagram та Viber

Джерело