Російський актор Федір Добронравов полюбився українцям завдяки ролі у серіалі "Свати", де також грала й українська акторка – Анна Кошмал.

Коли країна-агресорка Росія розв'язала в Україні жахливі війну, українці чекали на підтримку від Добронравова. Утім, російський актор став на бік злочинців. Він відкрито підтримав війну в Україні та навіть відвідував окупантів у госпіталях.

Загалом, у Анни Кошмал в Instagram-stories запитали, як вона відреагувала на таку поведінку актора, який у серіалі "Свати" зіграв її дідуся. Знаменитість відповіла, що взагалі вирішила на це не реагували. На думку Анни, є набагато важливіші речі, аніж поведінка Добронравова.

Зірка "Сватів" Анна Кошмал відповіла, як відреагувала на позицію Добронравова щодо війни в Україні

"Ніяк. Наразі є важливіші речі", - зазначила Анна.

Зазначимо, 2017 року Служба безпеки України заборонила Федору Добронравову в'їзд до України терміном на три роки. Актор неодноразово дозволяв собі антиукраїнські публічні заяви та незаконно відвідував анексований Росією Крим.

Утім, 2019 року Окружний адміністративний суд міста Києва визнав дії Служби безпеки України щодо заборони в'їзду до України громадянину Російської Федерації Федору Добронравову протиправними та скасував усі рішення, ухвалені згідно з цією забороною.

Читайте також:

Alina Pash заявила, що поїде виступати на фестиваль, у якому братимуть участь російські артисти

Настя Приходько зізналась, як змінився її заробіток через війну: "Тепер я утриманка"

Стівен Сігал приїхав до Оленівки, де росіяни вчинили теракт проти українських полонених військових

Джерело