На Смолянській площі в Житомирі після зливи першого серпня ввечері пошкоджений асфальт. Руйнування покриття дороги та тротуарів відбулось там, де асфальт був пошкоджений раніше, прокоментував Суспільному директор комунального підприємства "Експлуатація штучних споруд" Віталій Ролінський.

З його слів, потоки води, які утворилися внаслідок підтоплення, попідривали асфальт і зруйнували його ще більше. Причиною ж підтоплення району Смолянки стала забита зливова каналізація.

"Підтоплення було через засмічення решіток, що були забиті листям, гілками, сміттям. Працівники підприємства після дощу почистили ці решітки. Мережі ж знаходяться у задовільному стані. Що стосується відновлення, то відновлюватись будуть самі мережі, там, де вони пошкоджені. Будуть відновлюватись решітки, колодязі зливової мережі. А відновлення тротуарів, асфальтного покриття, то це вже будуть займатися інші служби", – каже Віталій Ролінський.

Наслідки зливи – у Житомирі на Смолянській площі пошкоджений асфальт

За словами місцевого жителя Анатолія Петренка, тріщини та ями у цьому районі утворилися не за один день. Дощ спричинив ще більші руйнування як дороги, так і тротуарів.

"Це вночі злива була, – каже Анатолій Петренко. – Порозкидало, асфальт валяється. Може залатають?".

Майя Головень проживає за адресою Велика Бердичівська 133. Жінка каже, що після зливи пересуватися тротуаром біля її будинку стало небезпечно.

"Ще більше зруйновані, бо ще вчора до зливи такого не було. Бачимо, що весь асфальт полопався. Ці ями заважають переміщатися людям. Дехто, навіть, спотикається. Можуть нашкодити своєму здоров’ю. Тому, якщо можливо, ми, всі люди, які тут проживають, хотіли б звернутися і попросити допомоги, щоби влада вжила якихось заходів і відремонтувала цей асфальт", – каже Майя Головень.

Заступник Житомирського міського голови Олександр Шевчук розповів кореспондентам Суспільного, що про руйнування асфальту за адресою Велика Бердичівська 131 та 133 вже повідомили відповідні комунальні служби.

"Щодо тих руйнацій асфальтного покриття за адресою Велика Бердичівська 133, 131, вже повідомлені всі підприємства – і штучних споруд, і комунальне підприємство УАШ. Зараз першочергово розберемося, чому саме у тих місцях просів асфальт. Хотілося би найближчим часом його відремонтувати. Але сьогодні величезна проблема із фінансуванням, виготовленням конструктивних матеріалів для асфальтно-бетонної суміші, ми вже це неодноразово говорили", – сказав Олександр Шевчук.

Читайте також Під'їзд багатоповерхівки на вулиці Гагаріна у Житомирі залило дощем – визначили причини затоплення. Гроза у Житомирі – місто накрила злива, підтопивши вулиці.

Читайте головні новини Житомирщини у нашому Telegram, Instagram та Viber

Джерело