Саме автобусами найчастіше користуються туристи, люди, які прямують у поїздку по роботі чи з особистих питань. До того ж у деяких регіонах автобус – єдиний доступний вид громадського транспорту. Вартість подорожі автобусом нижча, ніж потягом чи літаком, та навіть у такому випадку кожен шукає варіанти, як ще більше заощадити на купівлі квитка.

5 лайфхаків для здешевлення поїздки

Як заощадити на автобусних квитках: найефективніші способи

Кожен досвідчений турист має свої секрети, як купувати квитки дешево. Проте є декілька універсальних правил, дотримуючись яких можна суттєво зекономити:

Як заощадити на автобусних квитках: найефективніші способи
  1. Купівля онлайн.

Сьогодні є чимало сервісів, з допомогою яких можна купити квитки на автобус онлайн. Користувачі інтернету отримують доступ до більшої кількості пропозицій, ніж у звичайній автобусній касі. Можуть без посередників вибрати варіант рейсу і оптимальний для себе розклад маршруту.

  1.     Використання спеціальних агрегаторів.

Дієвий спосіб економії – використання спеціальних сервісів-агрегаторів. Одним з таких є онлайн-каса KLR Bus. Сервіс корисний тим, що в одному місці зібрана інформація про всі маршрути з цінами, графіками перевізників, кількістю вільних місць на ту чи іншу дату. З допомогою сервісу можна швидко порівняти пропозиції та вибрати найвигіднішу.

  1.     Раннє бронювання.

У деяких випадках купівля квитка заздалегідь дозволяє заощадити до 10-30%. Особливо якщо подорож запланована на період, який популярний у туристів.

  1.     Знижки перевізників.

Компанії перевізники нерідко проводять акції та знижки на свої послуги. Найлегший спосіб не проґавити вигідну пропозицію від автоперевізника – підписатися на розсилку на сайті онлайн-каси.

  1.     Менше багажу.

Варто заздалегідь добре продумати, які і скільки речей брати з собою в дорогу. Деякі автоперевізники за велику кількість багажу беруть додаткову плату. Часом вона складає до 20% від вартості квитка.

Крім того, ціни на один і той же маршрут можуть мінятися в залежності від дня тижня, пори року, святкових днів тощо.

Де найкраще шукати дешеві автобусні квитки?

Аби не стати жертвою аферистів, замовляти квитки онлайн слід на сайтах сертифікованих онлайн-кас. Однією з таких є KLR Bus. До того ж компанія співпрацює лише з перевіреними вітчизняними та європейськими автоперевізниками, чий автопарк формують сучасні комфортабельні автобуси. Тож замовляючи квитки на KLR Bus, вдасться не лише заощадити, але й отримати впевненість, що майбутня поїздка буде приємною.

Джерело