У п'ятницю, 1 липня, міністри спорту 35 країн підписали спільну заяву з вимогами призупинити членство Росії та Білорусі у спортивних організаціях.

Про це повідомив міністр спорту і туризму Польщі Каміл Бортнічук.

За його словами, нинішніх санкцій проти країн-агресорок недостатньо. Польський міністр наголосив, що війна в Україні все ще триває, тому РФ і Білорусь варто позбавити членства у міжнародних спортивних федераціях.

Міністри спорту понад 30 країн вимагають призупинити членство РФ і Білорусі у міжнародних федераціях

Крім того, нові санкції стосуватимуться заборони спортивних трансляцій на території країн-агресорок.

"Вимагаємо припинення членства російських та білоруських спортивних організацій у міжнародних федераціях, виключення представників цих країн з керівних органів міжнародних федерацій, а також позбавлення прав на трансляції міжнародних спортивних подій в Росії", - заявив Бортнічук.

Спільну декларацію про запровадження санкцій проти РФ і Білорусі у сфері спорту підписали 25 країн Євросоюзу, а також Велика Британія, Ліхтенштейн, Ісландія, США, Канада, Австралія, Нова Зеландія, Південна Корея, Японія та Норвегія. Зазначимо, що документ виішили не підписувати Болгарія, Угорщина та Швейцарія.

Міністри спорту країн-підписантів закликали міжнародну спортивну спільноту продовжувати виявляти солідарність з українським народом, сприяти подальшому функціонуванню та відновленню українського спорту.

Читайте також:

Підозрюють в ухиленні від армії: воротаря збірної Росії з хокею затримали співробітники військкомату

Внаслідок ракетного удару рашистів по Одещині загинув тренер і президент дитячого футбольного клубу

"Думаєте, щось змінилося б?": білоруський біатлоніст виправдав мовчання співвітчизників про війну в Україні

Джерело