Доріан Йейтс вигравав титул Містер Олімпія шість років поспіль з 1992 по 1997 рік, але після виходу на пенсію він відверто розповів про те, яку шкоду завдали його подвиги в бодібілдингу.

Цю публікацію розмістили на порталі «DailyStar»

Доріан Йейтс вважається одним із найбільших британських бодібілдерів і шість років поспіль з 1992 по 1997 рік був коронований як Містер Олімпія.

Перемога будь-яким шляхом: сухожилля бодібілдера Містера Олімпія від'єдналося на 95%

Після виходу на пенсію в 1997 році Доріана змінив американець Ронні Коулман, чиї спортивні травми стали настільки серйозними, що він важко міг ходити.

Як і його співвітчизник Доріан боровся зі своїми травмами, викладаючись на повну.

Перемога будь-яким шляхом: сухожилля бодібілдера Містера Олімпія від'єдналося на 95%

І, виступаючи на YouTube-каналі London Real, він визнав, що майже зайшов надто далеко, лікуючись від травми на своєму фінальному змаганні.

"Ще в ніч перед змаганнями прийшов мій фізіотерапевт і взяв із ліктя близько 15 або 20 мілілітрів крові та рідини, яка розпухла", - згадував він.

"Я відчував себе слабким, я відчував себе вразливим, я приймав знеболювальні, щоб бути на сцені. Я сподівався пройти цей конкурс, моє сухожилля трицепса, мабуть, було від'єднано на 95%".

Доріан визнав, що замість того, щоб боротися, йому слід було зробити перерву і звернутися по лікування, але зізнався, що їм рухала рішучість залишатися на вершині спорту.

Перемога будь-яким шляхом: сухожилля бодібілдера Містера Олімпія від'єдналося на 95%

Натомість бодібілдер порвав сухожилля за три тижні до змагань і не зміг тренуватися, перш ніж відчув себе вкрай некомфортно, коли відвідав свій останній конкурс "Містер Олімпія".

І, незважаючи на перемогу у змаганні, Доріан згадав, що наступна операція з цього приводу не допомогла виправити його травму, тому невдовзі після цього він вирішив піти зі спорту.

Джерело