В проєкті "Буремні вірші" українські зірки читають поезію, що була створена під час повномасштабної війни Росії проти України.

До нього долучились долучились такі знаменитості, як MONATIK, Олена Кравець, Стюарт Маккензі та Павло Шилько.

Так, Дмитро Монатік особисто озвучив свого авторського вірша, а команда проєкту поклала його на музику, доповнила емоційним асоціативним відеорядом та опублікувала на YouTube.

MONATIK та Олена Кравець довели до сліз проникливим прочитанням віршів про війну

До третьої компіляції арт-проєкту також увійшов відеовірш "Якщо Бог мене чує" у виконанні Олени Кравець – акторки "Студії 95 квартал".

Вона прочитала твір волонтерки Лали Тарапакіної, яка на момент вторгнення жила в селі біля аеродрому в Гостомелі, працювала в Чорнобилі та піклувалась про маму в Ірпені. Село було миттєво окуповано, а в мамин будинок влучила ракета.

Перше ознайомлення із віршем викликало в Олени дуже сильні емоції, то ж їй знадобилося декілька днів аби зібратись та начитати його. 

Вперше в проєкті з'явився відеовірш англійською мовою у виконанні Стюарта Маккензі, шотландця, що вже 30 років працює та живе зі своєю сім'єю в Києві. За останні 20 років він став співорганізатором десятків благодійних акцій, а від перших днів війни бере участь у багатьох гуманітарних проєктах. Цей вірш він вирішив присвятити країні, яку давно любить, як свою власну.

Закриває чергову, але не останню частину арт-проєкту "Буремні вірші" авторський англомовний вірш співзасновника музичної премії YUNA Павла Шилька.

Павло вільно володіє англійською мовою, проводить нею масові заходи, робить англомовні версії пісень українських зірок, тому вирішив написати вірш саме нею. I want  rain - так називається новий твір продюсера проєкту: "Дощ завжди був для мене образом очищення. І ось одного разу у квітні під звучання сирени повітряної тривоги я написав цей вірш, як реакцію на тяжкі новини того дня…".

Читайте також:

Організатор концертів заявив, що Юрій Шатунов ненавидів українців: що співак говорив

Чоловік Надії Мейхер мовчить про війну в Україні та продовжує розвивати свій бізнес в РФ

Алан Бадоєв представив сайт збирання матеріалів для документального фільму "Довга доба"

Джерело