18 червня студенти житомирського торговельно-економічного фахового коледжу влаштували ярмарок кулінарних виробів, які вони виготовили самі. Гроші з продажу передадуть на потреби Збройним силам України. Відвідувачам акції пропонували страви та напої національної кухні: паляниці, буряковий хліб, яблучні бабки, пампушки, узвар.

Про це Суспільному розповіла ініціаторка благодійної акції, студентка 4 курсу Марта Опанащук. Дівчина говорить, що готувати любить з дитинства, особливо українські страви.

"Найбільш поширена наша історія – це паляниця. Це стало нашим таким лозунгом. Тому мені було в радість її приготувати. Це найпростіший виріб з хлібного тіста. Виготовлена вона з кефіру, борошна, солі та соди харчової, тому її може приготувати кожен", – каже Марта Опанащук.

Студенти одного з коледжів Житомира влаштували ярмарок кулінарних виробів для збору коштів військовим

Зі слів студента 2 курсу Ігоря Борисенка, благодійну акцію підтримали всі студенти коледжу.

"Це допомога для наших військових, – каже Ігор Борисенко. – Ми хотіли зробити так, щоб все було в найкращому вигляді. Щоб люди могли прийти та скуштувати українську кухню, щоб було смачно та красиво".

Це не перша така акція, яку організовують студенти-технологи на підтримку Збройних сил України, розповіла Суспільному заступниця директора коледжу Світлана Кондратюк.

"Вони за власні кошти закупили сировину. Самі повідомили жителів Житомира і області про таку ініціативу. Дуже сподіваємося, що всі вироби, які виготовили наші студенти, будуть розпродані, аби зібрати кошти для допомоги нашим славетним Збройним силам України", – каже Світлана Кондратюк.

Відвідувачка благодійного ярмарку житомирянка Олена говорить про актуальність таких акцій.

"Наші захисники потребують зараз такої допомоги, – каже Олена. – Кожна така благодійна акція наближає нас до перемоги. Тому ми також намагаємося зробити свій внесок в перемогу".

"Хто як може, так і допомагає нашим захисникам, – каже інша відвідувачка на ім’я Олена. – Тому це прекрасно, ми тільки "за", ми прийшли підтримати".

За словами директора житомирського торговельно-економічного фахового коледжу Григорія Губарева, продукцію, яку не встигнуть продати, передадуть українським військовослужбовцям.

Читайте також Більше шести тисяч квадратних метрів маскувальних сіток для військових сплели у волонтерському центрі під Житомиром. "Долоньки допомоги" для ЗСУ – діти Житомирщини долучилися до збору коштів для військових. Четверо житомирян налагодили виробництво портативних зарядних пристроїв для українських військових.

Читайте головні новини Житомирщини у нашому Telegram, Instagram та Viber

Джерело