У Калуші працівники СТО від початку березня безкоштовно відремонтували понад 30 автомобілів для потреб українських військових.

Власник станції Андрій Худин каже, що спершу працівники лагодили автомобілі для бійців тероборони. Згодом до СТО почали звертатися місцеві жителі та волонтери, які купували чи передавали транспорт для потреб військових ЗСУ, пише Суспільне.

“Найчастіше ламаються кульові опори. Часто треба міняти фільтри, мастила, ремені — чогось надзвичайного немає, але ми стараємося лагодити все. Всі авто, які ми відремонтували, успішно доїхали на передову”, — каже Андрій Худин.

Нещодавно працівники станції взялися за ремонт пікапа, який передали волонтери. Зараз майстри лагодять автівку, яку також придбали за кордоном для Збройних сил. Зі слів працівника станції Михайла, це авто вийшло з ладу в дорозі.

“Минулого тижня ремонтували чотири Volkswagen Т4. Перевіряли ходову, міняли мастила, оглядали гальмівні колодки, щоб усе працювало справно”, — розповідає Михайло.

Ремонтують автівки на СТО безкоштовно, проте зараз, каже Андрій Худин, через брак деталей змушені звертатися до волонтерів, щоб вони допомогли придбати запчастини.

У Калуші працівники СТО безкоштовно ремонтують автомобілі для потреб військових. ВІДЕО У Калуші працівники СТО безкоштовно ремонтують автомобілі для потреб військових. ВІДЕО У Калуші працівники СТО безкоштовно ремонтують автомобілі для потреб військових. ВІДЕО У Калуші працівники СТО безкоштовно ремонтують автомобілі для потреб військових. ВІДЕО У Калуші працівники СТО безкоштовно ремонтують автомобілі для потреб військових. ВІДЕО У Калуші працівники СТО безкоштовно ремонтують автомобілі для потреб військових. ВІДЕО

Джерело